Simge Sağın'ın Adını Kullanarak Cinsel Yazışmalar Yapan Kişiye Dava

Simge Sağın'ın Adını Kullanarak Cinsel Yazışmalar Yapan Kişiye Dava Şarkıcı Simge Sağın adını kullanıp sahte hesap açan isimden şikayetçi olan Simge Sağın haberi çok konuşuldu

Simge Sağın'ın Adını Kullanarak Cinsel Yazışmalar Yapan Kişiye Dava

Simge Sağın'ın Adını Kullanarak Cinsel Yazışmalar Yapan Kişiye Dava Şarkıcı Simge Sağın adını kullanıp sahte hesap açan isimden şikayetçi olan Simge Sağın haberi çok konuşuldu. Ünlü şarkıcı Simge Sağın yaşadığı olay karşısında şok oldu. Sosyal medya hesabı açarak kendisini şarkıcı Simge Sağın gibi tanıtarak birçok iş insanı ile cinsel içerikli yazışmalar yapan kabin memuru Asil Nadir A. hakkında 'verileri hukka aykırı olarak verme veya ele geçirme' suçundan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldığı ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Simge Sağın Facebook'ta kendi adını kullanarak birçok erkekle müstehcen konuşmalar yapan kişi ile uğraşıyor. Asil Nadir A. isimli kabin memuru olan şahsın Facebook'ya şarkıcı adına açtığı hesapta iş adamlarıyla cinsel içerikli sohbetler etmeye başladığı iddiası ile mağdur olduğunu beyan eden Simge Sağın ise savcılığa giderek şikayetçi oldu.

Mahkemede "Cinsel tercihlerimden dolayı kendimi bir kadın olarak tanıttım. Kesinlikle şarkıcı Simge'yi kastetmedim. Simge ile bir tane fotoğrafımız vardı, uzun süredir bunu profil fotoğrafı olarak kullanıyordum" ifadelerine yer vererek suçlamayı red etti. İddiaya göre Simge Sağın'ın adını kullanarak yazışmalar yapan şahsın yüz yüze görüşme ayarladığı da ortaya çıktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER