Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ: 40 Kişi Üstümüze Gelip Tekme Attılar

Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ: 40 Kişi Üstümüze Gelip Tekme Attılar ustafa Üstündağ olay gününü anlattı

Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ: 40 Kişi Üstümüze Gelip Tekme Attılar

Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ: 40 Kişi Üstümüze Gelip Tekme Attılar ustafa Üstündağ olay gününü anlattı. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Ralli Kupası töreninde çıkan silahlı olaya karışan ve gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ bir programa konuk oldu. Olay gününde neler yaşandığını tek tek anlattı. "Anlamsız gündem yarattığım için üzgünüm. 40 kişi üzerimize geldi. Ben olayları ayırmaya çalışıyorum ama bana ve kız arkadaşıma tekme attılar" ifadelerine yer verdi.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Ralli Kupasının 1'inci Ayak Bodrum Rallisinin kupa törenine katılan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ ve yanındaki 5 kişi, ralli sırasında yaşanan kazayla ilgili komite üyelerini ihmalkarlıkla eleştirdikten sonra olay çıktı. Kupa töreninin yapıldığı alanda Üstündağ ve beraberindeki 5 kişi ile komite üyeleri arasında çıkan tartışmada Mustafa Üstündağ gözaltına alınmıştı.

 Cüneyt Özdemir'in youtube kanalına konuk olan oyuncu "Böyle anlamsız bir gündem yarattığım için çok üzgünüm. BeniRalli Kupası'na davet ettiler ve 'kupa töreninde siz de olun' dediler. Ben, kız arkadaşım, arkadaşım ve arkadaşımın eşi ile kupa törenine gittik. Yarış bitti, epey bir zaman geçti, arkadaşım gelmedi. Ben de çevremdekilere durumu sordum. Cevap alamadım. Sonrasında bana kaza olduğunu söylediler. Fakat ambulans yoktu. Ben de; 'böyle bir yarışma yapıyorsunuz; ambulans yok. Bunu her yerde paylaşacağım' dedim. Sonrasında arkamda bir arbede çıktı. Bize saldırdılar, bir anda 40 kişi üzerimize geldi. Bodrum'da bir esnaf ağabeyimi aradım. Onlar geldi onları da dövdüler. Polisi 7 kez aradım fakat gelen-giden olmadı. Yaralama olayı da şu şekilde oldu. Arbede çıkıyor, arbede de silah patlıyor ve arkadaşım kendi arkadaşını vuruyor. Ben olayları ayırmaya çalışıyorum ama bana ve kız arkadaşıma tekme atıyorlar... Bana diyorlar 'artist misin?' Ben de 'Evet artistim!' dedim. Kısaca ben bilmediğim olaylar arasında kaldım." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE