Sıla ve İlker Kaleli Aşk Mı Yaşıyor Bomba İddia

Sıla ve İlker Kaleli Aşk Mı Yaşıyor Bomba İddia Sıla ve İlker Kaleli arasında neler oluyor? Aşk iddiası ortalığı karıştıracak

Sıla ve İlker Kaleli Aşk Mı Yaşıyor Bomba İddia

Sıla ve İlker Kaleli Aşk Mı Yaşıyor Bomba İddia Sıla ve İlker Kaleli arasında neler oluyor? Aşk iddiası ortalığı karıştıracak. Yakın bir zaman önce şef Hazer Amani ile ayrılan ünlü şarkıcı Sıla'nın ünlü oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşadığı iddia edildi. Özel hayati ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcının adı oyuncu İlker Kaleli ile anıldı. Pandemi dönemini Bodrum'da geçiren Sıla'nın İlker Kaleli ile aşk yaşadığı haberleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Oyuncu Biran Damla Yılmaz ile kısa süreli ilişkisi ardından İlker Kaleli'nin şarkıcı Sıla ile aşk yaşadığı iddia edildi. Kısa süre önce Hazer Amani ile boşanan şarkıcı daha önce Ahmet Kural ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Başarılı şarkıcı Sıla'nın gönlünü İlker Kaleli'ye kaptırdığı konuşuluyor.

Netflix'de yayınlanan dizideki Türk rolü ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu İlker Kaleli'den iddialar hakkında henüz bir açıklama gelmese de hayranları çifti yakıştırdı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER