Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi İl Poz Verdi Sosyal Medya Yıkıldı

Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi İl Poz Verdi Sosyal Medya Yıkıldı Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi ile Samimi Pozu

Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi İl Poz Verdi Sosyal Medya Yıkıldı

Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi İl Poz Verdi Sosyal Medya Yıkıldı Şeyma Subaşı Yeni Sevgilisi ile Samimi Pozu. Acun Ilıcalı'nın eski eş Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi ile verdiği poz sosyal medyayı yıktı geçti. Geçtiğimiz aylarda "Uzak mesafe" ilişkiden sıkıldığı için İtalyan sevgilisi Guido Senia ile ilişkisini noktalayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı gizemli sevgilisiyle dudak dudağa pozunu "Nazar değmesin" notu ile paylaştı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Şeyma Subaşı herkesten sakladığı sevgilisi ile fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.  Mısırlı bir iş adamı olduğu iddia edilen yeni sevgilisiyle ilk pozunu Instagram hesabından paylaştı. Sevgilisiyle dudak dudağa poz veren sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın "Nazar değmesin. Peri masalı" notu ile yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve yorum aldı.

Fotoğrafa Eliz Sokuçoğlu ve Dila Tarkan gibi isimlerin de yorum yapması dikkat çekti. Acun Ilıcalı'nın dün sevgilisi Çağla Altunkaya'ya ilanı aşk etmesinin ardından bugün sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşması ise sosyal medyada çok tartışıldı. Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya ile ilişkisini açıklamıştı ve sevgilisinin ona iyi geldiğini söylemişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER