Şeyma Subaşı Sevgilimin Malıyım Tişörtünü Neden Giydiğini Açıkladı

Şeyma Subaşı Sevgilimin Malıyım Tişörtünü Neden Giydiğini Açıkladı Şeyma Subaşı savunması şaşırttı

Şeyma Subaşı Sevgilimin Malıyım Tişörtünü Neden Giydiğini Açıkladı

Şeyma Subaşı Sevgilimin Malıyım Tişörtünü Neden Giydiğini Açıkladı Şeyma Subaşı savunması şaşırttı. Buket Aydın'ın programına konuk olan Şeyma Subaşı üzerinde "Sevgilimin Malıyım" yazan tişörtü neden giydiğini açıkladı. Şeyma Subaşı'nın açıklaması da hareketi kadar anlaşılmaz oldu. Şeyma Subaşı'nın tişört savunması "Sevgilimin malı olmaktan memnunum" diyerek herkesi şaşırttı.

Uzun süredir yaşadığı Miami'den Türkiye'ye dönen Şeyma Subaşı, Buket Aydın'ın Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Koltuk programının konuğu oldu. Yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin kendisine aldığı ve üzerinde "Sevgilimin malıyım" yazan tişörtü niye giydiğini de açıkladı.

Şeyma Subaşı olay olan tişört hakkında "Ne anlama geldiğini biliyorum. Sonrasında zaten bilerek koymak istedim. Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani Ben seninim ne yapmak istersin bana. Ben bu mantıkta bir insanım" açıklaması ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER