Şeyma Subaşı Sevgililer Günü Paylaşımı İle Olay Oldu

Şeyma Subaşı Sevgililer Günü Paylaşımı İle Olay Oldu Sevgililer Günü'nde sevgilisi ile paylaşımda bulundu

Şeyma Subaşı Sevgililer Günü Paylaşımı İle Olay Oldu

Şeyma Subaşı Sevgililer Günü Paylaşımı İle Olay Oldu Sevgililer Günü'nde sevgilisi ile paylaşımda bulundu. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı özel hayatı ile gündemden düşmek bilmiyor. Ünlü sosyal medya fenomeni sevgililer gününde aşka geldi Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile aşk pozları verdi. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın aşk dolu pozları sosyal medyada olay oldu. Yayınladığı fotoğraflarda birinde sevgilisinin kucağında görülen Şeyma Subaşı şaşırttı.

Bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, aşkı ile beraber birçok fotoğraf paylaşıyor. Geçenlerde sevgilisinin lük aracının önünde bir poz veren Şeyma Subaşı bu seferki fotoğrafları ile yine şaşırttı. 1 çocuk annesi Subaşı, dün ise sevgilisiyle en özel anlarında çekilen fotoğraflarını 3 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şeyma Subaşı her paylaşımı ile olay olurken sevgililer günü paylaşımı ile de şaşırttı. Şeyma Subaşı sevgilisi kendisini öperken bir fotoğraf paylaştı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER