Şeyma Subaşı'nın "Sevgilimin Malıyım" Yazılı Kıyafeti Olay Oldu

Şeyma Subaşı'nın "Sevgilimin Malıyım" Yazılı Kıyafeti Olay Oldu Şeyma Subaşı'ndan dikkat çeken kıyafet..

Şeyma Subaşı'nın "Sevgilimin Malıyım" Yazılı Kıyafeti Olay Oldu

Şeyma Subaşı'nın "Sevgilimin Malıyım" Yazılı Kıyafeti Olay Oldu Şeyma Subaşı'ndan dikkat çeken kıyafet.. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı son günlerde verdiği pozlarla sık sık gündeme geldi. Şeyma Subaşı bu kez de sevgilisinin hediye aldığı sweetshirt ile dikkat çekti. Şeyma Subaşı'na hediye gelen tişörtü ile olay oldu.

Giydikleri ile gündem olan Şeyma Subaşı bu kez de Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin hediyesiyle olay oldu. Sevgilisi ile beraber sık sık sarmaş dolaş pozlarını paylaşan Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, kendisine hediye gelen sweeti giyerek poz verdi. Ünlü sosyal medya fenomeni "Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar." açıklamalarına yer verdi. 

Şeyma Subaşı her yaptığı ile olay olmaya devam etti. Eleştirilere aldırış etmeden sevgilisinin kendisini öpücüklere boğduğu videoları paylaşmaya devam eden ünlü fenomen giydiği aweetle olay oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER