Şeyma Subaşı'nın Mısırlı Sevgilisinin Lüks Arabası Çalıntıymış

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı Sevgilisinin Lüks Arabası Çalıntıymış Şeyma Subaşı'nın önünde poz verdiği lüks araba çalıntı çıktı

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı Sevgilisinin Lüks Arabası Çalıntıymış

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı Sevgilisinin Lüks Arabası Çalıntıymış Şeyma Subaşı'nın önünde poz verdiği lüks araba çalıntı çıktı. Acu Ilıcalı'nın eski karısı Şeyma Subaşı'nın mısırlı sevgilisi Mohammed Alsalouissi'nin lüks arabası çalıntı çıktı. İtalyan Paolo Provenzi, aracın kendisine ait olduğunu ve 2003’te Imola’dan çalındığını iddiası magazin gündeminde çok konuşuldu. Şeyma Subaşı'nın sevgilisi olarak tanınan Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin Ferrari marka arabasının iddiaya göre çalıntı olduğu açığa çıktı.

Sadece 349 adetüreti 1996 yapımı Ferrari F50 modelinin 2019'da 1.95 milyon dolara yani Türk lirası ile 14 milyon liraya aldığı da biliniyor. İtalyan Paolo Provenzi, aracın kendine ait olduğunu ve 2003’te Imola’dan çalındığını iddia etmesi olay oldu. Aracın kime ait olduğunun da mahkemede karar verileceğiaçıklandı.

1.5 senedir beraber olduğu italyan sevgilisi Guido Senia ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı mısırlı iş insanı Mohammed Alsaouissi ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin adını "Meedo" olarak koluna yazdırdığı ortaya çıkmıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER