Şeyma Subaşı Ezber Bozdu Üstsüz Pozu Yürekleri Hoplattı

Kamumanset.com - Şeyma Subaşı Ezber Bozdu Üstsüz Pozu Yürekleri Hoplattı. Şeyma Subaşı aradığı aşkı Mısırlı yatırımcı Mohammed Alsaloussi buldu ve yeni bir aşka yelken açtı. Lüks tekneden paylaştığı bikini pozlarla gündem olan Şeyma Subaşı bu sefer ezleri bozdu.

Şeyma Subaşı Ezber Bozdu Üstsüz Pozu Yürekleri Hoplattı

Kamumanset.com - Şeyma Subaşı sınırları aştı! Bu sefer de üstsüz poz verdi

Son olarak lüks tekneden paylaştığı bikini pozlarla gündem olan Şeyma Subaşı, son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sosyal medya hesabından üstsüz pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Şeyma'nın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Mısırlı yatırımcı Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla yine adından söz ettirdi.


 
Şeyma Subaşı sınırları aştı! Bu sefer de üstsüz poz verdi 
ÜSTSÜZ POZUNU PAYLAŞTI

Karayipler'de tatil yapan Şeyma Subaşı bu sefer de üstsüz pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Şeyma'nın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.


 
Şeyma Subaşı sınırları aştı! Bu sefer de üstsüz poz verdi 
BİKİNİLİ POZLARINI PAYLAŞMIŞTI

Yaşantısı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı lüks tekneden bikinili pozlarını paylaşmıştı.

Subaşı'nın "Karayip Denizi" notuyla yaptığı paylaşım takipçileri tarafından oldukça beğenilmişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 13:49

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER