Şevval Şahin'den Açıklama: Final Günü Bayıldım

Şevval Şahin'den Açıklama: Final Günü Bayıldım Ünlü manken Şevval Şahin'den dikkat çekici açıklama geldi

Şevval Şahin'den Açıklama: Final Günü Bayıldım

Şevval Şahin'den Açıklama: Final Günü Bayıldım Ünlü manken Şevval Şahin'den dikkat çekici açıklama geldi. 3 aydır Bali'de tatilde olan ünlü manken Şevval Şahin açıklaması ile şaşırttı. Ünlü manken Şevval Şahin "Bali en iyi tatilim, ancak bu sürede Türkiye'yi çok özledim. En az 1 ay Türkiye'de olacağım" ifadelerine yer verdi.

22 yaşındaki Miss Turkey güzeli Şevval Şahin açıklaması ile şaşırttı. 3 aydır Bali'de tatilde olan ünlü manken, "Bali en iyi tatilim, ancak bu sürede Türkiye'yi çok özledim. En az 1 ay Türkiye'de olacağım" diyerek şaşırttı. Tatillere doyamayan 2018 yılında düzenlenen Miss Turkey'de birinci olan Şevval Şahin yarışmayla ilgili sorulara yanıt verirken final günü bayıldığını ifade etti. "Miss Turkey'e eğlenmek amacıyla katıldım. Hiçbir zaman yarışma modunda değildim. Ama final gününe hasta uyandım, hatta o gün bayıldım. İlaçlarla ayağa kalktım, kendimi motive ettim ve podyuma çıktım." açıklamasına yer verdi.

İngilizce kullandığı için eleştirilen Şevvaş Şahin "6 yaşımdan itibaren Londra'da yaşadım. Son 2 yılda Türkçem gelişti. İngilizce düşündüğüm için araya maalesef İngilizce kelimeler giriyor." açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER