Sevgilisi İle Romantik Pozunu Paylaşan Danla Bilic'e Annesinden Veto

Sevgilisi İle Romantik Pozunu Paylaşan Danla Bilic'e Annesinden Veto Tatilde sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşan Danla Bilic annesinin uyarısı üzerine fotoğrafı sildi.

Sevgilisi İle Romantik Pozunu Paylaşan Danla Bilic'e Annesinden Veto

Sevgilisi İle Romantik Pozunu Paylaşan Danla Bilic'e Annesinden Veto Tatilde sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşan Danla Bilic annesinin uyarısı üzerine fotoğrafı sildi. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisi ile aşk dolu pozunu silerek gündem oldu. 5.7 milyon takipçili Instagram hesabından fotoğrafı paylaşan Danla Bilic'e annesinden uyarı geldi.

Bir süredir Tulum'da beraber tatil yaptığı Poyraz Teoman ile hamak keyfi yapan Danla Bilic verdiği pozlarla magazin gündeminde yer aldı. Ünlü bir saç markasının yüzü olan Danla Bilic paylaştığı fotoğrafla takipçilerini şaşırtırken fotoğrafı silmesi olay olu. Sevgilisi ile pek fotoğraf paylaşmayı tercih etmeyen Danla Bilic bu kez şaşırtmıştı.

Danla Bilic paylaşımına "Türkiye uyanır mısın post attım" ifadelerine yer verdi. Çift geçen aylarda da Dubai'de tatil yaparak gündeme gelmişti. Fotoğrafı silerek olay olan Danla Bilic paylaşımı kısa sürede sildi. "Annem 'nazar değer' dedi. Yok şaka 'ayıp' dedi" notunu yazdı." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER