Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic geldi Markaya Tepkiler Büyüdü?

Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic geldi Markaya Tepkiler Büyüdü? Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic reklam yüzü oldu

Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic geldi Markaya Tepkiler Büyüdü?

Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic geldi Markaya Tepkiler Büyüdü? Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic reklam yüzü oldu Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya yerine Danla Bilic reklam yüzü oldu ortalık karıştı. Ünlü şampuan markası Head&Shoulders markası Serenay Sarıkaya ile anlaşmayı bitirdi yrine sosyal medya fenomeni Danla Bilic geldi. Serenay Sarıkaya'nın veda paylaşımı olay oldu. Ünlü marka Head&Shoulders markası sosyal medyada fazlasıyla tepki aldı. 

Ünlü şampuan markası Head&Shoulders markası marka yüzünü değiştirdi fazlasıyla tepki aldı. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic reklam yüzü olması fazlasıyla tepki aldı. Danla Bilic'in yeni marka yüzü olması tepki çekti. Oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Serenay Sarıkaya  “Bu bir veda postudur.. Nasıl geçti habersiz o güzel yıllarım…” açıklamasında bulundu. Head&Shoulders 'un yeni reklam yüzünün Danla Bilic olması sosyal medyada tartışma yarattı. Serenay Sarıkaya'nın veda postu yayınlanırken markanın bir post yayınlamaması tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları  “Bu ne kadar saçma bir ajans yönetimi. Danla Bilic kararı zaten fiyaskoyken adamların sosyal medya yönetimi de vasat. Serenay Sarıkaya sizden daha çok reklam yapıyor. Bir post dahi paylaşılmamış” açıklamaları ile dikkat çektiler.

Serenay Sarıkaya'nın yıllardır marka yüzü olduğu Head&Shoulders'ın yeni marka yüzü sosyal medya fenomeni Danla Bilic olunca sosyal medyada tepki çekti. Serenay Sarıkaya'nın veda yazısının ardından Head&Shoulders'ın herhangi bir paylaşımda bulunmaması tepki çekti. Danla Bilic'in yeni projesine herkes tepki gösterdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER