Serenay Sarıkaya'nın Yeni Sevgilisi Olduğu Söylenen Haldun Demirhisar Kimdir Kaç Yaşında?

Serenay Sarıkaya'nın Yeni Sevgilisi Olduğu Söylenen Haldun Demirhisar Kimdir Kaç Yaşında? Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Haldun Demirhisar kimdir?

Serenay Sarıkaya'nın Yeni Sevgilisi Olduğu Söylenen Haldun Demirhisar Kimdir Kaç Yaşında?

Serenay Sarıkaya'nın Yeni Sevgilisi Olduğu Söylenen Haldun Demirhisar Kimdir Kaç Yaşında? Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Haldun Demirhisar kimdir? Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya en son komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşamıştı. Aşkları 2020'ye damga vuran çift yılın sonlarına doğru aşkını noktalamıştı. Şimdi ise Serenay Sarıkaya'nın yeni bir aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Serenay Sarıkaya aşk haberlerinin ardından açıklamada bulundu ve işin aslını açıkladı.

Peki Serenay Sarıkaya ile ilişki yaşadığı haberleri ile gündeme gelen Haldun Demirhisar kimdir kaç yaşında? Haldun Demirhisar mesleği nedir, nereli? Haldun Demirhisar hakkında merak edilenler.. Serenay Sarıkaya Instagram'dan yaptığı açıklamada "Merhaba... Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi geçen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgili olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan çirkin yorumları kınıyorum" ifadelerine yer verdi.

HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

Heavenly dDF' isimli şirketinin sahibidir. Yurt genelinde birçok sektöre yatırım yapan İzmirli bir iş insanı olan Haldun Demirhisar The Stay Otel, Kuum Beach ve Plage Isolee gibi yerlerin işletmeciliğini yürütmektedir. Bunların yanı sıra mimar ofisi ve restoran işletmeleri de bulunan Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER