Serenay Sarıkaya Hangi Netflix Dizisinden Teklif Aldı?

Serenay Sarıkaya Hangi Netflix Dizisinden Teklif Aldı? Serenay Sarıkaya'dan Netflix Dizisi

Serenay Sarıkaya Hangi Netflix Dizisinden Teklif Aldı?

Serenay Sarıkaya Hangi Netflix Dizisinden Teklif Aldı? Serenay Sarıkaya'dan Netflix Dizisi. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi hayranları tarafından merak ediliyor. Serenay Sarıkaya, Netflix'in Şahmeran adlı yapımından aldığı teklifle çok konuşuldu. Serenay Sarıkaya'nın iddialı diziye yeşil ışık yaktığı açığa çıktı. Projeye yakın zamanda imza atacağı konuşulmakta. En son Alice Müzikali ile izleyici karşısına çıkan Serenay Sarıkaya pandemi nedeni ile projesini devam ettirmedi.

Uzun süredir herhangi bir dizide oynamayan Serenay Sarıkaya'ya, Netflix'te yayınlanacak olan Şahmeran adlı diziden teklif geldi. Fi dizisindeki performansı ile herkesi etkileyen Serenay Sarıkaya Şahmeran adlı dizide rol alacağı konuşuluyor. Dizide partner olarak kimi düşündükleri ise henüz belli değil 

Komedyen Cem Yılmaz'dan ayrıldıktan sonra karantina günlerini evde geçiren başarılı oyuncu en son Nişantaşı'nda estetik kliniğinden çıkarken kendisine yöneltilen sorulara sinirlenmişti. Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya daha önce Adanalı, Lale Devri, Medcezir, Fi gibi dizilerde yer almıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER