Seren Serengil'in Kayak Tatili Tepki Çekti Sağlık Sorunları Yaşadığını Söyleyen Serengil'in Kayak Tatili

Seren Serengil'in Kayak Tatili Tepki Çekti Sağlık Sorunları Yaşadığını Söyleyen Serengil'in Kayak Tatili tepki gördü Seren Serengil "Yaza çıkamayabilirim" demişti

Seren Serengil'in Kayak Tatili Tepki Çekti Sağlık Sorunları Yaşadığını Söyleyen Serengil'in Kayak Tatili

Seren Serengil'in Kayak Tatili Tepki Çekti Sağlık Sorunları Yaşadığını Söyleyen Serengil'in Kayak Tatili tepki gördü Seren Serengil "Yaza çıkamayabilirim" demişti. Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunları sebebi ile 46 kiloya kadar düşen başarılı sunucu Seren Serengil yaptığı açıklama ile sevenlerini korkutmuştu. Geçirdiği bağırsak ameliyatından sonra hızla kilo veren Seren Serengil daha önce "Kilo vermemi durduramıyoruz. Yaza çıkamayabilirim" şeklinde açıklama gelmişti.

Sunucu ve sosyal medya fenomeni Seren Serengil sürpriz bir şekilde evlenme kararı aldığı sevgilisi Mustafa Tohma ile Erzurum'a gitti ve kayak yaptı. Geçtiğimiz günlerde Dumping Sendromu hastalığına yakalandığı ortaya çıkan Serengil "Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım" demişti. Sevgili ile kayak tatili fotoğraflarını paylaşınca tepkiler gelmeye başladı.

Bir takipçisi "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam dediniz bu kadar halsizken nasıl kayabiliyorsunuz?" yorumunda buluncu. Sunucu Seren Serengil ise "Spor iyidir temiz hava iyidir doktorlar vitamin depoluyorlar haftada 3 kez serum alıyorum, iyiyim biraz daha... Spor önemli ben 6 yaşımdan beri kayıyorum ve beni en mutlu eden şey.. Ruhen de bedenen de merak etmeyin iyi kayakçıyım; kolay kolay bir şey olmaz" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER