Seren Serengil Hastalığı Nedir Seren Serengil'den Acı Haber

Seren Serengil Hastalığı Nedir Seren Serengil'den Acı Haber Sunucu Seren Serengil'den kötü haber geldi

Seren Serengil Hastalığı Nedir Seren Serengil'den Acı Haber

Seren Serengil Hastalığı Nedir Seren Serengil'den Acı Haber Sunucu Seren Serengil'den kötü haber geldi. Önceki gün hastaneye yatırılan Seren Serengil sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Hikaye bölümünden fotoğrafını bir yazı ile beraber paylaşan ünlü sunucu 46 kiloya düştüğünü ve ameliyat olmazsa yaza sağ çıkamayacağını söyleyerek herkesi şaşırttı. 

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu olan Seren Serengil önceki gün hastaneye kaldırıldı. Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşarak açıklama yapan sunucu Seren Serengil yaşadığı sağlık sıkıntılarından bahsetti. Sunucu Seren Serengil paylaşımında şu sözleri kullandı. "Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş... Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi. 46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum... Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak. Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım... Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah..." ifadelerine yer verdi.

Sren Serengil 2016'da mide küçültme ameliyatı olmuştu. Hızla kilo veren Seren Serengil 3,5 ayda 25 kilo vermişti. Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz  programına Seren Serengil 'in tedavi sürecinde iken çıkacağı belli oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER