Seren Serengil Hasta Olduğunu Söyledikten Sonra Kayağa Gitmesi Eleştirilerine Tepki

kamumanset.com - Seren Serengil'in Hasta Olduğunu Söyledikten Sonra Kayağa Gitmesi Eleştirilerine Tepki: İstiyorlar ki Seren Ölsün Seren Serengil'den kendisine eleştiri yapanlara tepki gösterdi

Seren Serengil Hasta Olduğunu Söyledikten Sonra Kayağa Gitmesi Eleştirilerine Tepki

Kamumanset.com - Seren Serengil'in Hasta Olduğunu Söyledikten Sonra Kayağa Gitmesi Eleştirilerine Tepki: İstiyorlar ki Seren Ölsün Seren Serengil'den kendisine eleştiri yapanlara tepki gösterdi. Dumping Sendromu hastalığına yakalanan Seren Serengil "Ameliyat olmazsam yaza çıkamayabilirim" şeklindeki açıklamasına yer verdikten sonra kayağa giden Seren Serengil kendisini eleştirenlere tepki gösterdi. 

Sunucu Seren Serengil evlilik kararı aldığı sevgilisi Mustafa Tohma ile Erzurum'a kayak tatili yapmaya gitti. Dumping Sendromu hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. "Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım" ifadelerine yer veren Seren Serengil'in kar keyfini sosyal medyadan paylaşması çok konuşulmuştu. Seren Serengil konu hakkında açıklamada bulundu. "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam dediniz bu kadar halsizken nasıl kayabiliyorsunuz" sorularının yöneltildiği sunucu Seren Serengil sosyal medya hesabından "Spor ve temiz hava iyidir, doktorlar vitamin depoluyor, haftada 3 kez serum alıyorum." şeklinde açıklamada bulundu.

Sunucu Seren Serengil 6 yaşından beri kayak yaptığını söyleyen Seren Serengil ruhen de bedenen de kendini iyi hissettiğini açıklamıştı. Sunucu Seren Serengil "İnsanlar gerçekten çok acımasız. İstiyorlar ki Seren ölsün! Ben oraya temiz hava almaya gittim. Çocukluğumdan beri kar sporlarını severim. Zaten hastalığımla boğuşuyorum! Yine de 2.5 kilo aldım. Haftada bir gün serum yiyorum. İnsanları anlamıyorum." açıklamalarına yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:17

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER