Seren Serengil'den Şok Açıklama: "Her Haliyle Çirkin

Seren Serengil'den Şok Açıklama: "Her Haliyle Çirkin Seren Serengil Hadise'yi Sinirlendirecek Sözler Kullandı

Seren Serengil'den Şok Açıklama: "Her Haliyle Çirkin

Seren Serengil'den Şok Açıklama: "Her Haliyle Çirkin Seren Serengil Hadise'yi Sinirlendirecek Sözler Kullandı. Her yaptığı açıklama ile olay olan Seren Serengil'den kızdıran bir Hadise açıklaması geldi. Sunucu Seren Serengil yeni reklam filminde makyajsız olarak yer aldı. Seren Serengil Hadise hakkında açılama yaptı. 

Güzel şarkıcı Hadise bir markanın reklam yüzü olan Hadise çekimleri makyajsız olarak gerçekleştirdiği haberleri ile gündeme geldi. 35 yaşındaki şarkıcı Hadise "Kadınları yüreklendirmek istedik. İlk kez bir reklam filminde makyajsız kamera karşısına geçildi, o da bendim. Bundan gurur duyuyorum" açıklamasına yer verdi.

Seren Serengil ise bu haber hakkında yorumda bulundu. "Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin yani suratı. Güzel değil yani, şu fotoğraf güzel değil makyajlı da makyajsız da. Çok daha güzel fotoğrafları var, Allah aşkına güzel mi bu? Makyajsız da değil, ona rağmen güzel değil! Makyajlı da kabul etsek, makyajsız da kabul etsek ikisinde de kötü yani. Kaşları neredeyse burnuna yapışmış aşağıya doğru, çirkin çıkmış kız. Bu kadar da kötü değil heralde. Bu nedir böyle?" açıklamalarına yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER