Seren Serengil Arkadaşım Dediği Mustafa Rahman Tohma İle Evleniyor Mustafa Tahman Tohma Kimdir?

Seren Serengil Arkadaşım Dediği Mustafa Rahman Tohma İle Evlendiyor Mustafa Tahman Tohma Kimdir? Mustafa Rahman Tohma Kaç Yaşında Mesleği

Seren Serengil Arkadaşım Dediği Mustafa Rahman Tohma İle Evleniyor Mustafa Tahman Tohma Kimdir?

Seren Serengil Arkadaşım Dediği Mustafa Rahman Tohma İle Evleniyor Mustafa Tahman Tohma Kimdir? Mustafa Rahman Tohma Kaç Yaşında Mesleği nedir? Sunucu Seren Serengil beşinci kez nikah masasına oturuyor. Mustafa Rahman Tohma ile evlenme kararı alan Seren Serengil yine şaşırttı. Sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil zor günlerde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisinin teklifini kabul ettiğini sosyal medyadan duyurdu.

Geçirdiği bağırsak ameliyatı sonrası hızla kilo veren sağlık sorunları yaşayan sunucu Seren Serengil'den dikkat çekici haber geldi. Sunucu Seren Serengil sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile evlilik kararı aldı. Mustafa Rahman Tohma'nın evlenme teklifini kabul ettiğini sosyal medya hesabından "Evet dedim!" diye duyurdu.

Daha önce dört kez evlilik yapan Seren Serengil beşinci kez dünya evine girmeye hazırlanıyor. Arkadaşı dediği Mustafa Rahman Tohma'dan evlilik teklifi alan Seren Serengil cevabını sosyal medyadan paylaştı. Zor günlerinde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisinin evlilik teklifini sosyal medya hesabından, 'evet dedim' mesajı ile duyuran Seren Serengil'in paylaşımının ardından Tohma da, "Bir kişide hem aşkı hem de arkadaşlığı bulmak"şeklinde bir paylaşımda bulundu. İkili daha önce haklarında çıkan aşkiddiaları ile adını duyurmuşlardı. Fakat ikilden ayrı ayrı arkadaşlık açıklaması gelmişti. 

MUSTAFA RAHMAN TOHMA KİMDİR?

38 yaşındaki Mustafa Rahman Tohma, aile mesleği olan çiftçilikle uğraşmaktadır. Ziraat Fakültesi mezunu olan Mustafa Rahmet Tohma, mısır, buğday, hayvan yemi gibi ürünler üretmektedir. Tohma, geçmiş yıllarda modellik de yapan ünlü bir mankendir. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER