Serdar Ortaç'tan Benzin Açıklaması Seçil Ödüyor

Kamumanset.com - Serdar Ortaç'tan Benzin Açıklaması: Seçil Ödüyor Serdar Ortaç'tan benzin açıklaması geldi Ünlü şarkıcı yaptığı açıklama ile şaşırttı. Şarkıcı Serdar Ortaç öneki gün sevgilisi Seçil Gür ile beraber Çilekli'de bir benzincide görüntülendi.

Serdar Ortaç'tan Benzin Açıklaması Seçil Ödüyor

Kamumanset.com - Serdar Ortaç'tan Benzin Açıklaması: Seçil Ödüyor Serdar Ortaç'tan benzin açıklaması geldi Ünlü şarkıcı yaptığı açıklama ile şaşırttı. Şarkıcı Serdar Ortaç öneki gün sevgilisi Seçil Gür ile beraber Çilekli'de bir benzincide görüntülendi. Ünlü çift kardeşi Sertaç Ortaç hakkında da konuştu. Kardeşi Sertaç Ortaç'ın 500 bin TL değerinde aldığı lüks aracı ile gezen Serdar Ortaç arabanın kardeşinin hediyesi olduğunu söyledi.

Sevgilisi Seçil Gür ile beraber stüdyoya gittiklerini ifade eden ünlü şarkıcı Seçil Gür'ün benzin parasını ödediğini söylemesi olay oldu. 50 yaşındaki popçu Serdar Ortaç "Çalışmaya gidiyoruz. Benzin alıyoruz, Seçil parayı ödüyor" ifadelerine yer verdi. Son dönemde meslektaşı ile ilişki yaşadığı ilişki ile gündemde yer alan ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde Seçil Gür için ""Sevgili demeyin, karım o benim, hanımım. Bana göre hanımım" şeklinde konuşması magazin gündeminde olay olmuştu.

Seçil Gür'e övgüler yağdıran şarkıcı evlilik sorularına da "Onun ne istediğine bakacağım. Evlilik istiyorsa yapıştıracağım evliliği. Benim için son durak Seçil" şeklinde cevap vermişti. Sevgilisi hakkında katıldığı programda evlilik hakkında "Bence zamanı değil çünkü onun da hazır olduğu günü ben hissederim. Seçil’in hazır olduğu gün tabii ki evlenmek isterim ama özel olmalı bu durum" ifadelerine yer vermişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 18:45

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER