Serdar Ortaç: Seçil Gür'ün İçinden Canavar Çıktı

Serdar Ortaç: Seçil Gür'ün İçinden Canavar Çıktı Popçu Serdar Ortaç Seçil Gür ile Bebek'te görüntülendi

Serdar Ortaç: Seçil Gür'ün İçinden Canavar Çıktı

Serdar Ortaç: Seçil Gür'ün İçinden Canavar Çıktı Popçu Serdar Ortaç Seçil Gür ile Bebek'te görüntülendi. Şarkıcı Serdar Ortaç sevgilisi Seçil Gür ile Bebek'de objektiflere yansıdı. 16 yaş küçük aşkı hakkında dikkat çekici açıklamada bulundu. 50 yaşındaki popçu Serdar Ortaç 34 yaşındaki sevgilisi Seçil Gür ile Bebek'de görüntülendi. Sevgilisinin koluna giren şarkıcı Serdar Ortaç, "Bakın karı koca olduk. Ben karı oldum koluna giriyorum. Niye diye sorun çünkü yürüyemiyorum" ifadelerine yer verdi.

Çorap satan bir kadının Serdar Ortaç'a "Karabiberim destek ol" demesinin üzerine kahkahalara boğulan Serdar Ortaç cüzdanından 60 tl çıkardı. Seçil Gür ise 10 tl uzatınca "Bu olmaz be ayıp, 50'yi vereyim daha çok dua eder" dedi. Seçil Gür ise magazin muhabirlerinin sorularına yanıt verdi. Serdar Ortaç'ın en sevdiği şarkısının "Ne Olur Gitme" olduğunu belirtti. "Şarkısını seviyorum ama ayrılık döneminde söylemedi. Öyle bir dönem mi oldu biz unuttuk öyle bir şeyi" ifadelerine yer verdi.

Pandemi zamanında da çok şarkı bestelediğini söyleyen şarkıcı Serdar Ortaç  "Seçil'le beraber çok şarkı yazdık. Onu düşünerek çok şarkı yazdım. Seçil'in müthiş şarkıları var. Ayrılık döneminde bana şarkı yazmış adı 'Ağzı Bozuk', sözleri de şöyle: Senin benden gidesin var, ağzı bozuk yalanın var. Yalan söylemiştim zamanında, oradan takmış kafayı, ağzım hiç bozuk değildir. O yalan yüzünden öyle yazmış" ifadelerine yer verdi. Şarkıları hakkında bir şey söylemeyen Seçil Gür'e "Telefonlarınızın şifrelerini biliyor musunuz?" diye sordu. Seçil Gür, "Birbirimizin cep telefon şifresini biliyoruz ama hiç merak etmiyoruz" cevabını verdi. Serdar Ortaç ise "Ben senin telefonunu kontrol etmiyorum, şifreni de hatırlamıyorum. Sen hatırlıyorsun, bakmıyor musun?" açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER