Son Dakika

Sen Çal Kapımı Ceren Kimdir Melisa Döngel rolünün hakkını veriyor

Kamumanset.com - Sen Çal Kapımı Ceren Kimdir Melisa Döngel rolünün hakkını veriyor Melisa Döngel kaç yaşındadır? Sen Çal Kapımı Melis Döngel hayatı..

MAGAZİN 21.11.2020, 19:29 21.11.2020, 19:29 athena
Sen Çal Kapımı Ceren Kimdir Melisa Döngel rolünün hakkını veriyor

Kamumanset.com - Sen Çal Kapımı Ceren Kimdir Melisa Döngel rolünün hakkını veriyor. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncusu Melisa Döngel kimdir? Melisa Döngel kaç yaşındadır? Elif dizisi ile tanınan Melisa Döngel hayatı.. Sen Çal Kapımı oyuncusu Melisa Döngel kimdir? Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrolde oynadığı dizi Sen Çal Kapımı oyunucusu Melisa Döngel kimdir?

MELİSA DÖNGEL KİMDİR?

1999 doğumlu olan Melisa Döngel oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlamıştı. Eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamladı. 2014'de Elif dizisi ile oyunculuk hayatına başladı. Arka Sokaklar, Bizim Hikaye, Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde rol almıştı.

FOX tv'deki Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan Melisa Döngel 174 cm ve 54 kilodur. Bizim Hikaye'deki Deniz karakteri ile beğenilen Melisa Döngel akrep burucudur. Ünlü oyuncu daha önce Bizim Hikaye dizisinde Deniz kakakterine hayat vermiştir. Arka Sokaklar'da Nil karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Hangimiz Sevmedik adlı dizide Sevtap karakteri ile dikkat çeken Melisa Döngel Elif dizisinde ise Süreyya karakterini canlandırdı. Ayrıca ünlü oyuncu Ne Münasebet, Aşk Ağlatır ve Fazilet Hanımı ve Kızları dizilerinde yer aldı.

FOX TV'de Sen Çal Kapımı dizisi ile ekran karşısına çıkan Melisa Döngel dizide Eda'nın arkadaşı Ceren'i canlandırmaktadır. Kerem Bursin, Anıl İlter, Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veriyor.

Yorumlar (0)