Selin Ciğerci'nden Romantik Pozlar: Konu Sen Olunca

Selin Ciğerci'nden Romantik Pozlar: Konu Sen Olunca Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın doğum gününü kutladı paylaşımı ile olay oldu

Selin Ciğerci'nden Romantik Pozlar: Konu Sen Olunca

Selin Ciğerci'nden Romantik Pozlar: Konu Sen Olunca Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın doğum gününü kutladı paylaşımı ile olay oldu. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'den şaşırtan paylaşım geldi. 25 yaşına giren eşi Gökhan Bey'in doğum gününü kutlayan Selin Ciğerci paylaşımı ile şaşırttı.

Başarılı fenomen Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'nın doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı. Kısa süre önce dünya evine giren ikiliden Gökhan Çıra 25 yaşına bastı. Ünlü fenomen yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Selin Ciğerci, eşinin doğum günü için sürpriz bir pasta yaptırdı. ve pastaya yazı yazdırdı. Pastanın üzerine, "İyi ki doğdun kocişkom" yazdıran Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderisine de bir yazı yazdı.

Selin Ciğerci paylaşımına "Konu başka bir şey olsa buraya sayfa sayfa yazarım, içimi dökerim ama konu sen olunca yazacak bir şey bulamıyorum kocişkom. Toplam benimle şu ölümlü dünyada beraber üflediğimiz 7. doğum günü pastan. Seni o kadar çok seviyorum ki... İyi ki varsın dünyiş... Allah herkese nasip etsin sevdiği insanla yaş almayı..." Gökhan Çıra ise eşine, "Ömrüm benim... Geleceğim, her şeyim... Her zaman yan yana yıllarımız olur inşallah" şeklinde bir cevap verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER