Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül'ün Hastalığı Nedir Ölüm Riski Var mı?

Kamumanset.com - Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül'ün Hastalığı Nedir Ölüm Riski Var mı? Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül'ün Hastalığı Şok Gelişme Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün hastalığının ölüm riski olduğu haberi sevenlerini korkuttu. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun bağırsaklarında problem yaşaması sebebi le tedavi görmeye başlamışlardı.

Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül'ün Hastalığı Nedir Ölüm Riski Var mı?

Kamumanset.com - Neslihan Atagül'ün Hastalığında Ölüm Riski Açıklaması Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül'ün Hastalığı Şok Gelişme Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün hastalığının ölüm riski olduğu haberi sevenlerini korkuttu. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun bağırsaklarında problem yaşaması sebebi le tedavi görmeye başlamışlardı.

Hatta ünlü oyuncu Neslihan Atagül rahatsızlığı sebebiyle başrol oynadığı Sefirin Kızı isimli diziden ayrılmıştı. Başarılı oyuncu yaptığı açıklama ile herkesi şaşırtarak diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. 28 Yaşındaki güzel oyuncu yaşadığı rahatsızlığın kendisine daha fazla tolerans göstermediğini belirtmişti.

Uzmanlar Neslihan Atagül’ün ve eşi Kadir Doğulu’nun hastalığı için ciddi uyarılarda bulunması ünlü çiftin sevenlerini korkuttu. Söylenene göre ünlü çiftin hastalıklarının ölüm riski bulunuyor. Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konulan 28 yaşındaki  güzel oyuncu  "Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere" ifadelerini kullanarak başrol oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı.

Habere göre Kadir Doğulu da bir süredir bağırsak hastalığı ile uğraşıyordu. Uzmanlar Kadir Doğulu hastalığı için "Bağırsak hücrelerinin sıkı sıkı dizili olmaları gerekir. Bağlar, "zonulin" adlı bir protein ile kontrol edilir. Gluten, çevresel toksinler, kimyasal maddeler, zararlı gıdalar zonulin'ini artırır. O zaman da bağırsak hücrelerini koruyan bağlar gevşer. Bu da geçirgen yani sızdıran bağırsak sendromuna yol açar. Ölümcül tehlikeye neden olur." ifadelerine yer verdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 13:36

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER