Seda Sayan: Yeterince Evlendim!

Seda Sayan: Yeterince Evlendim! Seda Sayan'dan şaşırtıcı evlilik açıklaması

Seda Sayan: Yeterince Evlendim!

Seda Sayan: Yeterince Evlendim! Seda Sayan'dan şaşırtıcı evlilik açıklaması geldi. Sanatçı Seda Sayan  "Yeniden evliliğe nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna "Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım" diyerek cevap verdi. Milliyet'e konuşan ünlü sanatçı  Seda Sayan, "Kaç yıldır yalnızsınız?" sorusunu şöyle yanıtladı "Evet, uzun süredir hayatımda kimse yok. Kaç yıldır bilmiyorum, öyle şeyleri hesap etmiyorum." şeklinde konuştu. EN son İbo Show programına katılan Seda Sayan 5 çeşit kolonya çıkardığını söyledi.

Seda Sayan "26 yıldır televizyonda seyircilerime günü kapatırken söylediğim “Sizi kokulu kokulu öpüyorum” sloganıyla beş çeşit Seda Sayan Kolonyası çıkardım. Seda Limon, Seda Ananas, Seda Mandalina, Sedalı ve Seda Oud serisi... Onlarla da uğraşıyorum, dolayısıyla çok yoğunum. Kafamı kaşıyacak vaktim yok" diyen Seda Sayan açıklamaları ile dikkat çekti.

İlişkilerde kendini tanımlayan Seda Sayan  "Öyle söylemeyelim de belki çok yoğun olduğum için karşı taraf bundan rahatsız olabilir. Ben çalışkan bir kadınım ve disiplinliyim. Belki bu yönlerim zor geliyordur. Ama bana sorarsan zor bir kadın değilim" ifadelerine yer verdi. Evliliği yeniden düşünüp düşünmediği sorusuna ise "Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım. Olmadı. Belki benim yoğunluğumdan yürümedi, bitti. Belki de işimi ön planda tuttuğum için bunları yaşıyorum bilmiyorum ama evlilik düşünmüyorum." şeklinde yanıt verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER