Seda Bakan Kiloluyken yakalanınca moralim bozuldu açıklaması

Kamumanset.com - Seda Bakan "Kiloluyken yakalanınca moralim bozuldu" açıklaması Seda Bakan'ın kilo açıklaması

MAGAZİN 29.10.2020, 10:12 29.10.2020, 11:34 athena
Seda Bakan Kiloluyken yakalanınca moralim bozuldu açıklaması

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Seda Bakan'ın kilo açıklamaları dikkat çekti. "Eski bir arkadaşımla buluştum." ifadelerine yer veren Seda Bakan günlerinin nasıl geçip gittiği sorusunu deperlendirdi. "Günlerim Leyla ile geçiyor. Zaman çabuk geçiyor" ifadelerine yer verdi. Yazın Bodrum'da çekilen bikinili fotoğrafları sorulduğunda "O zaman baya kiloluydum ve magazine yakalanınca moralim bozulmuştu Ama şu an iyiyim" ifadelerine yer verdi.

Başarılı oyuncu Mucize Doktor ekibine Ferda rolü ile katılmıştı. Adil hocanın kızını canlandıran Seda Bakan oyunculuk performansı ile herkesi etkilemişti.2014 yılında evlendiği Ali Erel'den Leyla adında bir kızı olan Seda Bakan daha önce Geniş Aile, Umur, Behzat Ç Bir Ankara polisiyesi, Behzat Ç seni kalbime gömdüm, Behzat Ç Ankara Yanıyor, Zaman Makinası, Kardeş Payı, Kara Bela, Bana Sevmeyi Anlat, Arif V 2016, Öldür Beni Sevgilim projelerinde yer alan Seda Bakan son olarak başrollerinde Reha Özcan, Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katılmıştı.

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Seda Bakan'ın kilo açıklaması gündem oldu. Geçen yaz kilolu olduğunu ifade eden Seda Bakan magazincilere yakalanınca moralinin bozulduğunu söyledi. Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ferda akrakteri ile konuşulan Seda Bakan'ın samimi açıklamaları gündem oldu.

Yorumlar (0)