Seda Akgül'ün "Kadın Mı Erkek Mi Anlaşılmıyor" Sözleri Olay Yarattı

Seda Akgül'ün "Kadın Mı Erkek Mi Anlaşılmıyor" Sözleri Olay Yarattı Seda Akgül'den ünlü şarkıcıya olay sözler

Seda Akgül'ün "Kadın Mı Erkek Mi Anlaşılmıyor" Sözleri Olay Yarattı

Seda Akgül'ün "Kadın Mı Erkek Mi Anlaşılmıyor" Sözleri Olay Yarattı Seda Akgül'den ünlü şarkıcıya olay sözler geldi. Ünlü sunucu Seda Akgül canlı yayında söyledikleri ile şaşırttı. Güney Koreli şarkıcı Jeon Jung-Kook için söyledikleri sosyal medyada tepki gördü. Seda Akgül'ün "Kadın mı, erkek mi olduğu anlaşılmıyor" sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki gördü.

Sunucu Seda Akgül'ün canlı yayında , "Uzak Doğu'da kadınla erkek androjene döndü. Seviyorlar böyle" açıklaması sosyal medyada tepki gördü. Sunucu Akgül'ün sözleri gündem oldu. Ünlü sunucu Seda Akgül Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi. Kullancılar Seda Akgül'ü ırkçılıkla suçladılar. Kullanıcılardan bazıları "Beğenmediniz diye değil .Biz yapmış olduğunuz iğrenç ırkçılığınız yüzünden sinirlenip ayağa kalktık kimse kimseye böyle bir davranışta bulunamaz o sunmuş olduğunuz programda herkesten özür dilemek zorundasınız! Ve lütfen bir bitin artık rica ediyorum." ifadelerine yer verdiler.

49 yaşındaki ünlü sunucu Seda Akgül birçok sabah programının sunuculuğunu yapmıştır. Kısmetse Olur programının sunuculuğu ile popülerlik kazanan Seda Akgül 2016 yılında Avram Habib ile evlenmişti. 2016 yılı Temmuz ayında ise boşanmışlardı. Kadın Zamana progamında da sunuculuk yapan sunucu açıklamaları ile olay oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER