Şarkı Çıkaracağını Söyleyen Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan Sert Tepki: Bir Sen Eksiktin

Şarkı Çıkaracağını Söyleyen Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan Sert Tepki: Bir Sen Eksiktin Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan tepki geldi

Şarkı Çıkaracağını Söyleyen Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan Sert Tepki: Bir Sen Eksiktin

Şarkı Çıkaracağını Söyleyen Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan Sert Tepki: Bir Sen Eksiktin Merve Boluğur'a Işın Karaca'dan tepki geldi. Oyuncu Merve Boluğur Instagram hesabından şarkı çıkaracağını takipçileri ile paylaşmıştı. Şarkıcı Işın Karaca ise Merve Boluğur'un bu hamlesine tepki gösterdi. Oyuncu Merve Boluğur'un şarkı çıkarmasına Merve Boluğur'da sert bir tepki geldi. Murat Dalkılıç'tan ayrılan Merve Boluğur'un şarkı çıkarmasına Işın Karaca tepki gösterdi.

Başarılı oyuncu son olarak bomba haberi sosyal medya hesabından vermişti. ve "Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda" ifadelerine yer vermişti. Daha önce Boya Gitsin şarkısında eski eşi Murat Dalkılıç'a eşlik eden Merve Boluğur'un bu hareketi Işın Karaca'yı kızdırdı. Işın Karaca "Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!" ifadelerini kullandı. Işın Karaca bu tepkisi ile şaşkınlık yarattı. 

Merve Boluğur'un şarkı çıkartacağı haberine ünlü müzisyen Işın Karaca'dan tepki geldi. "Bir sen eksiktin" ifadesi ile tepki gösteren Işın Karaca'nun bu tepkisi karşısında Merve Boluğur henüz bir açıklamada bulunmadı. Başarılı oyuncu şarkı çıkartacağı haberinden sonra hayranları ünlü oyuncuyu desteklemiş, güzel bir proje beklediklerini söylemişlerdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER