Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken'in "Beni Tanıdığına Pişman Mısın?" sorusuna Kesin Cevap

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken'in "Beni Tanıdığına Pişman Mısın?" sorusuna Kesin Cevap Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Ece Erken'e şok cevap

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken'in "Beni Tanıdığına Pişman Mısın?" sorusuna Kesin Cevap

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken'in "Beni Tanıdığına Pişman Mısın?" sorusuna Kesin Cevap Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan Ece Erken'e şok cevap geldi. Ünlü sunucu Ece Erken, YouTube kanalında yayınlanan programında ilişki yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu konuk etti. Soruları ile dikkat çeken Ece Erken sevgilisine birçok soru sordu.

Ünlü sunucu Erken'in sorularını yanıtlayan Mahmutayazıcıoğlu, "Beni tanıdığına pişman mısın?" sorusuna "Geç tanıştığıma pişmanım" şeklinde verdiği yanıtla olay oldu. Eşi Benan Kocadereli ile evliyken Ece Erken ile aşk yaşamaya başladıktan sonra ayrılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklamaları ile şaşırttı. Sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra YouTube kanalında yeni içerikler üreten sunucu Ece Erken, programında sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ağırladı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu sevgilisinin Erken "Beni tanıdığın için pişman mısın?" diye sorması üzerine Şafak Mahmutyazıoğlu ise "Geç tanıştığıma pişmanım" diyerek aşkının boyutunu gösterdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER