Sadakatsiz Özge Özder Emzirme Eleştirilerine Sert Yanıt

Sadakatsiz Özge Özder Emzirme Eleştirilerine Sert Yanıt Özge Özder'den dikkat çekici açıklamalar

Sadakatsiz Özge Özder Emzirme Eleştirilerine Sert Yanıt

Sadakatsiz Özge Özder Emzirme Eleştirilerine Sert Yanıt Özge Özder'den dikkat çekici açıklamalar.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz’de Doktor Derya karakterini canlandıran Özge Özder, geçtiğimiz günlerde doğumunu gerçekleştirmişti. Ünlü oyuncu Instagram üzerinden kendisine anneliği üzerinden olumsuz yorum yapanlar için sert bir açıklamada bulundu. 

Ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz oyuncusu Özge Özder müzisyen Sinan Güleryüz ile evli olan oyuncu Özge Özder, tüm hamilelik süreci boyunca kamera karşısında kalmaya devam etmişti. Eleştirilere yanıtsız kalmayan Öge Özder açıklamaları ile şaşırttı. Özge Özder, doğumdan kısa bir süre sonra da sete geri döndü.

Instagram’dan sık sık videolar paylaşan oyuncu Özge Özder, kızı Eva’nın hayatlarına gelişleriyle birlikte Eva’nın 40’ı çıktıktan sonra yüzünü de gösteren oyuncu, şimdilerde küçük kızının sevimli hallerini paylaşıyor. Kendisine yapılan eleştirilere sert çıkışan Özge Özder "Görüntülerden rahatsız olanlar takip etmeyebilirler beni… Bence bizim evde yeterince melek var. Sevgilerimle" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER