Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Yüzüme Tükürdüler

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Yüzüme Tükürdüler Melis Sezen'den şaşırtıcı açıklama Melis Sezen yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Yüzüme Tükürdüler

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Yüzüme Tükürdüler Melis Sezen'den şaşırtıcı açıklama Melis Sezen yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Sadakatsiz dizisi ile kariyerinde önemli bir yer elde eden Melis Sezen başına gelen olayı anlattı. Şimdiye kadar aldığı en sert tepkiyi anlatan güzel oyuncu, bunların mesleğinin getirisi olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu Melis Sezen Sadakatsiz dizisinde evli bir adamla birlikte olan kadın olan Derin'i canlandırıyor. Kötü bir rolde olan Melis Sezen başına elen bir olayı anlattı. Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk ile paylaştığı Sadakatsiz dizisinde oynamaya başladıktan sonra başına gelen bir olayı anlattı. Hakan Gence ile röportaj yapan oyuncu Sokakta ne gibi tepkiler alıyorsun? Aldığın en sert tepki neydi?' sorusuna verdiği yanıtla şaşkınlık yarattı.

Oyuncu Melis Sezen "Bir kere yüzüme tükürmüşlerdi ama o, 'Siyah İnci' dizisindeki rolüm yüzündendi. Şimdi sert tepkiler sosyal medyadan geliyor. Bazen Derin ve Melis'i karıştırıyor, ben gerçekten Derin'mişim gibi davranıyorlar. Ama takılmıyorum. Mesleğimin getirdiklerinden biri..." cevabı ile şok etti. Derin karakteri hakkında da "Zaafları var ve duygularına yenik düşüyor. Kabul ediyorum, yanlış bir pozisyonda ve kötü olarak algılayacağımız biri. Ama iç dünyasında kötü değil, bile isteye kötülük yapmıyor" ifadesine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER