Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin Melis Sezen'den şaşırtıcı açıklama

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin Melis Sezen'den şaşırtıcı açıklama geldi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde evli bir adamla yasak ilişki yaşayan Derin karakterine hayat  veren Melis Sezen Youtube'da yayınlanan Aşırı Ünlülere Kısa Görüşmeler adlı programa konuk oldu. Güzel oyuncu MelisSezen "Hiç aldatıldın mı?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı. “Aldatıldım. Herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun" ifadelerine yer verdi.

Oyuncu Melis Sezen Derin karakterine hayat vermeye başladıktan sonra aldığı tepkileri anlattı. "Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun’ diyorlar. Bir gün de dışarıda yanıma teyzeler geldi, 'Hiç yakıştıramadık' dediler." Melis Sezen aynı zamanda dizideki karakteri hakkında da açıklamada bulundu.“Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ‘Görmüyor musun gerçekleri’ diyorum. Özellikle son bölümden sonra Allah kimseye böyle salaklık vermesin dedim. Volkan eski karısı Asya’yı sıkıştırıyor, Derin de onları hep yakalıyor ama kızın gözü kör.” ifadelerine yer verdi.

Sadakatsiz dizisi sevilen oyuncu Melis Sezen dizideki Derin karakteri için söyledikleri için şaşkınlık yarattı. Canladırdığı Derin karakterine "Allah kimseye böyle salaklık vermesin" diye Melis Sezen yorumu ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER