Sadakatsiz, Derin'in Yaşadığı Hayal Kırıklığı Sosyal Medyayı Salladı

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 30 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan 12 bölümü unutulmaz sahneler yaşandı.

Sadakatsiz, Derin'in Yaşadığı Hayal Kırıklığı Sosyal Medyayı Salladı

Sadakatsiz'de Derin'in çöküşü sosyal medyayı salladı

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz' dün akşam 12'nci bölümüyle sosyal medyaya damga vurdu. Asya'nın sözleriyle şüpheye düşen Derin, Volkan'ın ofisinde sakladığı cep telefonunu buldu. Asya'nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin, Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce yıkıldı.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 30 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan bölümü çok konuşuldu.

Derin, Volkan'ın sık sık Asya'nın yakınlarında olmasından rahatsız oldu. Asya'ya kermes günü eşinin peşini bırakmasını söyleyen Derin, Asya'dan aldığı yanıtla büyük bir şok yaşadı.

Asya'nın "Kocan, bir oyun oynuyor hem de büyük bir oyun... Volkan iki sene boyunca hem seninle beraberdi hem de benimle. Ve benimle beraberken, senin sandığın gibi mutsuz da değildi. O yüzden dikkat et, benim başıma gelen senin başına da gelmesin" sözleri Derin'i şüpheye düşürdü.

Şirketten birine kocasını takip ettiren Derin, Asya'nın sözlerinin üzerine Volkan'ın ofisine gizlice gitti ve her yeri aramaya başladı. Çekmecede bir cep telefonu bulan Derin, şifreyi açmayı başardı. Derin, Volkan'ın telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce gözyaşlarına boğuldu.

'Sadakatsiz'de Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını gören Derin'in yaşadığı hayal kırıklığı sosyal medyaya damga vurdu. "Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez" yorumları yapıldı. 

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER