Saba Tümer Kahkahası Rekor Fiyata Gitti

Saba Tümer Kahkahası Rekor Fiyata Gitti Ünlü sunucu Saba Tümer kahkahası satıldı. Dünyada bir ilk

Saba Tümer Kahkahası Rekor Fiyata Gitti

Saba Tümer Kahkahası Rekor Fiyata Gitti Ünlü sunucu Saba Tümer kahkahası satıldı. Dünyada bir ilk.. Ünlü sunucu Saba Tümer'in meşhur kahkahası satıldı. Ünlü sunucu Saba Tümer, daha önce de sigortalattığı kahkahasını 90 bin TL'ye sattı. Bu haber magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ünlü sunucu kahkahasından elde ettiği geliri, sosyal sorumluluk projelerine harcayacağını belirtti. Meşhur kahkahası ile tanınan ünlü sunucu Saba Tümer son zamanların trendini yaptı.

Başarılı sunucu son zamanlarda birçok ünlü ismin NFT yolu ile satışa çıkardığı şeylere bir yenisini ekleyerek şaşırttı. Kahkahasını sattığını duyurdu. "Dünyada bir ilk. Kahkaham #nft olarak rekor bir fiyata satıldı. Sevgili İzzet Pinto 90 bin TL ödedi... Ben de bu parayı eşit olarak Darüşşafaka, Tohum Otizm Vakfı ve 10 bin fidanla 'Kahkaha Korusu' yaptırmak için bağışlıyorum. Bağışlar gerçekleşince dekontları story bölümünde paylaşacağım." ifadelerine yer verdi.

Ünlü sunucunun paylaşımı magazin gündeminde dikkat çekti. Kahkahasına 90 bin tl ödenmesi olay oldu. Saba Tümer'in bağış için yaptığı ilginç hareket dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER