Reynmen milyonluk aracının Markası Ne

Kamumanset.com - Reynmen milyonluk aracının Markası Ne. Reynmen milyonluk aracı ile görüntülendi! Sosyal medya fenomeni Reynmen'in yeni arabası. Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni ve youtuber Yusuf Aktaş milyon dolarlık cipi ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Reynmen'in lüks arası dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş milyonluk cipi ile ilk defa objektiflere yansıdı. Youtube'un iddialı isimlerinden biri olan Yusuf Aktaş'ın yeni arabası çok konuşuldu.

Reynmen milyonluk aracının Markası Ne

Kamumanset.com - Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni ve youtuber Yusuf Aktaş milyon dolarlık cipi ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Reynmen'in lüks arası dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş milyonluk cipi ile ilk defa objektiflere yansıdı. Youtube'un iddialı isimlerinden biri olan Yusuf Aktaş'ın yeni arabası çok konuşuldu.

Youtuber Yusuf Aktaş önceki akşam Nişantaşı'nda City's te aracını valeye teslim etti. Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş aracının fiyatı 2 milyon 963 bin 500 tl. Ünlü youtuber Ela, Leila, Derdim Olsun adlı şarkıları ile büyük bir çıkış yakaladı. Reynmen geçtiğimiz yıllarda konser ücret konusunda tartışma yaşamıştı.

Çeşme'de bazı mekanlarda sahneye çıkan Reynmen konserlerinde localar 35-40 bin tl arasında satışa çıkarılıyorlar. Geçen haftalarda Farah Zeynep Abdullah ile objektiflere yansıyan Yusuf Aktaş özel hayatı ile de magazin gündeminde konuşulmuştu. Farah Zeynep Abdullah ise geçen gün yaptığı açıklamada "Kalbm boş" açıklamasını yaparak iddiaları yalanlamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 14:34

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER