Ramo Emre Kınay Koronavirüse Yakalandı Emre Kınay Sağlık Durumu

Ramo Emre Kınay Koronavirüse Yakalandı Emre Kınay Sağlık Durumu Ramo dizi setinde koronavirüs paniği

Ramo Emre Kınay Koronavirüse Yakalandı Emre Kınay Sağlık Durumu

Ramo Emre Kınay Koronavirüse Yakalandı Emre Kınay Sağlık Durumu Ramo dizi setinde koronavirüs paniği.. Ramo dizisinin başarılı oyuncusu Emre Kınay koronavirüse yakalandı. Başarılı oyuncunun sağlık durumu sevenleri tarafından merak edildi. Peki oyuncu Emre Kınay'ın sağlık durumu nasıl? Emre Kınay sağlık durumu hakkında merak edilenler.. Birçok dizi setinin ardından bu kez Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinde koronavirüs paniği oluştu.

Ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Emre Kınay koronavirüse yakalandı. Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak ve Devrim Özkan gibi isimlerin yer aldığı Ramo dizisinin kadrosuna giren ünlü oyuncu Emre Kınay, koronavirüse yakalandıktan sonra kendisini evde karantinaya aldığı söylendi. Emre Kınay ise sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi. Ünlü oyuncu koronavirüs günlerini anlattı.

Usta oyuncu Emre Kınay açıklamasında " "Dayanılmaz beden sancıları ağrıları çok çekmedim. Kas ağrılarım oldu. Kronik snüzitim vardı. İlk 3 gün beni oradan zorladı. Şu anda gayet iyi durumdayım. Yarın 10. günüm ve karantinam doluyor. Yeniden test yaptıracağım ardından ise doğru sete gideceğim. Merak eden herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER