Ramo Dizisi Final Kararı Aldı

Ramo Dizisi Final Kararı Aldı Ekranların sevilen dizisi Ramo final kararı aldı Peki Ramo dizisi neden final yapıyor?

Ramo Dizisi Final Kararı Aldı

Ramo Dizisi Final Kararı Aldı Ekranların sevilen dizisi Ramo final kararı aldı Peki Ramo dizisi neden final yapıyor? Show TV ekranlarının aksiyon dolu dizisi Ramo, final kararı aldı. Show Tv ekranların başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo dizisi final yapıyor. Reytingleri gayet iyi ilerleyen dizinin anlaşmadan dolayı final kararı aldığını açıkladı.

Ekranların sevilen dizisi Ramo'dan, bu kez hayranlarını üzen bir haber geldi. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı iddialı dizi izleyicisine kötü bir haber verdi. BKM'nin Show TV için çektiği Ramo dizisinin kanalla yaptığı 2 yıllık anlaşma yakın zamanda sona ermesi nedeniyle final kararı aldığını açıkladı. Anlaşma yenilenmediği için final kararı ile hayranlarının karşısına çıkan dizi, bayram öncesi ekranlara veda edecek olması izleyicisini üzdü.

Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ, Sacide Taşaner'in yer aldığı dizi ekranlara bayramdan önce veda edecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER