Prens Harry ve Meghan Markle'dan İkinci Bebek Müjdesi Bir Prens Daha Geliyor

Prens Harry ve Meghan Markle'dan İkinci Bebek Müjdesi Bir Prens Daha Geliyor İngiltere Krallık Ailesi Mansubu Prens Harry ve eşi Meghan Markle 2. kez anne baba oluyor

Prens Harry ve Meghan Markle'dan İkinci Bebek Müjdesi Bir Prens Daha Geliyor

Prens Harry ve Meghan Markle'dan İkinci Bebek Müjdesi Bir Prens Daha Geliyor İngiltere Krallık Ailesi Mansubu Prens Harry ve eşi Meghan Markle 2. kez anne baba oluyor. 2019 yılında ilk bebekleri Archie Mountbatten-Windsor'un ardından ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdular. Prens Harry ve eşi Meghan Markle ikinci çocuğu İngiliz Kraliyet ailesinde tahtın 8. varisi olacak. 

Prens Harry birkaç yıl önce evlendiği oyuncu eşi Meghan Markle ile il çocuklarını 2019 yılında kucağına almışlardı Sussex Dükü olan Prens Harry ikinci kez baba oluyor. Çiftin sözcüsü konu hakkında açıklamada bulundu ve şunları belirtti. "Archie'nin abi olacağını doğrulayabiliriz. Sussex Dükü ve Düşesi, 2'nci çocuklarını bekledikleri için çok mutlular" açıklamalarına yer verdi. Harry ve Meghan 2020'de kraliyet görevlerinden ayrıldıklarını ve bağımsız bir hayat yaşamak istediklerini belirtmişlerdi.

Ünlü çift Güney Kaliforniya'da sessiz sakin bir hayat yaşamaya başlamışlardı. Ünlü çiftin İngiliz Kraliyet ailesi haklarından feragat etmeleri geçen yılın en çok konuşulan olaylarından biri olmuştu. Meghan Markle ve Prens Harry'nin doğacak ikinci çocuğunun cinsiyeti henüz belli değil.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER