Poyraz Karayel'in Yıldız Oyuncularına Film Teklifi Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Yeniden Bir Araya Geldi

Poyraz Karayel'in Yıldız Oyuncularına Film Teklifi Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Yeniden Bir Araya Geldi Burcin Terzioğlu ve İlker Kaleli Hangi Filmde Yer Alıyor?

Poyraz Karayel'in Yıldız Oyuncularına Film Teklifi Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Yeniden Bir Araya Geldi

Poyraz Karayel'in Yıldız Oyuncularına Film Teklifi Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Yeniden Bir Araya Geldi Burcin Terzioğlu ve İlker Kaleli Hangi FilmdeYer Alıyor? 2018’de 3.5 yıllık aşklarını sonlandıran ünlü oyuncular Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’ye film teklifi gitti. Ünlü oyuncu İlker Kaleli, festival tadındaki filmde eski aşkıyla yeniden iki sevgiliyi oynamayı kabul ederken Burçin Terzioğlu'nun kararsız olduğu iddia edildi.

Hayranlarının birbirlerine hala çok yakıştırdıkları ikili Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'ye iki sevgiliyi canlandırmaları için film teklifi gitti. Ünlü ikilinin daha önce efsane haline gelen Poyraz Karayel'deki performansları çok konuşuluyor. İlker Kaleli  senaryoyu çok beğendiğini dile getirdi. Festival tadında bulduğu teklife sıcak baktığı söylenirken oyuncu Burçin Terzioğlu ise eski aşkı ile bir araya gelip iki sevgiliyi canlandırması konusunda henüz karar vermediği belli oldu. 

Film hakkında görüşünü bildirmek için ek süre isteyen oyuncu Burçin Terzioğlu''nun hayranları şimdiden çok heyecanlandı. Umut Duygu ile sevgili olan Burçin Terzioğlu'nun teklifi kabul edip etmeyeceği merak konusu oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER