Pelin Öztekin Babası Rasim Öztekin Hakkında Duygusal Sözler: Kızım Aç Kalırsın

Pelin Öztekin Babası Rasim Öztekin Hakkında Duygusal Sözler: Kızım Aç Kalırsın Pelin Öztekin'in babası Rasim Öztekin hakkında konuşması ise olay oldu

Pelin Öztekin Babası Rasim Öztekin Hakkında Duygusal Sözler: Kızım Aç Kalırsın

Pelin Öztekin Babası Rasim Öztekin Hakkında Duygusal Sözler: Kızım Aç Kalırsın Pelin Öztekin'in babası Rasim Öztekin hakkında konuşması ise olay oldu. Geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu hakkında kızı Pelin Öztekin duygusal açıklamalarda bulundu.

Usta oyunucunun kaybı sanat dünyasını yasa boğmuştu. Rasim Öztekin'in kendi gibi oyuncusu Pelin Öztekin babası ile aralaındaki iletişimi anlattığı bir video ortaya çıkmıştı. Habere göre Pelin Öztekin çocuklukluk yıllarını anlattı. "40'ım çıktığı anda Ses Tiyatrosu'na gitmiş biriyim. Armut dibine düştü yani. Hayatınız başlıyor ve bir yaşınıza gelmeden gördüğünüz yer tiyatro sahnesi oluyor. Kız çocuğu olarak babaya aşık yetişiyorsunuz. Babamın yanında Ferhan Şensoy, Erol Günaydın, Derya Baykal var. Bunların içine doğmuşum, sonucundan nasıl kaçabilirim ki? O büyülü atmosfer sizi bir şekilde içine çekiyor. Aslında veteriner olmak istiyordum ama beni kan tuttuğunda olamayacağımı anlamıştım." ifadelerine yer verdi.

Pelin Öztekin oyunculuğa gizli paylaştığını söyledi. "İlk dizi projem 'Hayat Bilgisi'dir. Görüşmeye gittiğimde gizli gizli ajansa kaydolmuştum. Babamın haberi yoktu. Dört seçmeye gittim, biri onaylandıktan sonra sözleşmeye imza atarken, 'Sakın babama söylemeyin, başarım sürpriz olacak' dedim... Dizinin ilk yayın tarihi 16 Eylül'dü. Babamı arayıp 'Ne yapıyorsun?' dedim, 'evdeyim' dedi. Ben de 'O zaman TV'yi aç, 'Hayat Bilgisi' var' dedim. 'Ne yapayım gençlik dizisini?' dedi. 'Belki kızını izlemek istersin, ben şimdi kapatıyorum, ikinci bölümü çekiyoruz, setteyim' dedim. Maceram böyle başladı." ifadelerine yer verdi. Babasının ise kendisini vazgeçirmeye çalıştığını söyledi. "Babam bütün arkadaşlarını nedensizce benimle görüşmeye getiriyor. Hepsi tiyatronun zorluklarını anlatıyor. Babamın gençliğindeki gibi tiyatroların dolmadığını söylüyorlar. 'Kızım aç kalırsın, yapma'ya kadar gelen durumlar oldu... Beni ikna edip vazgeçirmeye çalıştılar. Ama ben bir şeyi yapma dediklerinde daha çok yapası gelen bir insanım. Babam bir gün odama geldi 'Okumayan insandan oyuncu olmaz' dedi. Benim şu an üç kütüphaneye yetecek kadar okuduğum kitabım var. " açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER