Pelin Akil Sahnede Kaza Geçirdi: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı

Kamumanset.com - Pelin Akil Sahnede Kaza Geçirdi: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı Oyuncu Pelin Akil'den "Ağlaya ağlaya selam verdim" açıklaması. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen oyuncusu Pelin Akil, en son rol aldığı tiyatro oyununda başından geçen talihsiz kazayı anlattı. Oyuncu Pelin Akil, "Sahnedeyken parmağım kapıya sıkışınca kanlar içinde kaldım.

Pelin Akil Sahnede Kaza Geçirdi: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı

Kamumanset.com - Pelin Akil Sahnede Kaza Geçirdi: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı Oyuncu Pelin Akil'den "Ağlaya ağlaya selam verdim" açıklaması. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen oyuncusu Pelin Akil, en son rol aldığı tiyatro oyununda başından geçen talihsiz kazayı anlattı. Oyuncu Pelin Akil, "Sahnedeyken parmağım kapıya sıkışınca kanlar içinde kaldım. Elimi sarıp oyunun sonuna kadar görevimi yaptım. İzleyiciye ağlaya ağlaya selam verdim" ifadelerine yer vererek hayranlarını korkuttu.

Atv dizisinin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularından Pelin Akil yaşadığı talihsiz kazayı anlattı. EDHO Bahar karakterine hayat veren Pelin Akil oynadığı tiyatro oyununda çok dikkat çekmişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıllarda Abim Geldi adlı komedi oyununda yer almıştı. Turneye gittikleri bir oyunda henüz oyuna yeni başlamışken kaza geçiren Akil "Oyunda sürekli kapılardan girip çıkıyordum. Yine keyifle başlayan oyunumuzun birinde kapıyı yanlışlıkla elimin üzerine kapattım. Elime baktığım an gördüğüm manzara karşısında şok yaşadım" ifadelerine yer verdi. Pelin Akil, daha sonra yaptıklarını da şu şekilde anlattı. "Parmağım bayağı yarılmıştı ve kanlar akıyordu. Ama daha oyunun başıydı ve sürekli sahnede olmam gerekiyordu. Elime hemen bir peçete sardığımı hatırlıyorum ve bu şekilde oyunun sonuna kadar devam etmiştim." açıklamalarına yer verdi.

Pelin Akil "Çok ilginçtir ki oynadığım tüm süre boyunca heyecan ve adrenalinden elimde hiçbir acı hissetmedim. Ta ki oyun bitti, izleyiciye selama çıktım o an yaşadığım acıyı anlatamam. Ağlaya ağlaya selamımı vermiştim" açıklamalarına yer verdi. Önde oturan seyircilerin de acısını fark ettiğin söyleyen oyuncu "Önde oturan seyirciler durumu son anda anladı. Salonda bir alkış bir kıyamet koptu. Hem çok duygulanmıştım, hem de gerçekten canım çok acımıştı." ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 14:44

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER