Özge Özpirinçi ve Burak Yamantürk çifti: Ege'de huzur içindeydik

Özge Özpirinçi ve Burak Yamantürk çifti: Ege'de huzur içindeydik Özge Özpirinçci görüntülendi

Özge Özpirinçi ve Burak Yamantürk çifti: Ege'de huzur içindeydik

Özge Özpirinçi ve Burak Yamantürk çifti: Ege'de huzur içindeydik Özge Özpirinçci görüntülendi. Oyuncu Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk çifti Etiler'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ikili "İstanbul'da bazı işlerimiz vardı, o yüzden döndük. Burada biraz daha kaldıktan sonra Ege'ye döneceğiz. Orada dinleniyoruz, huzur içindeydik" ifadelerine yer verdi. Habere göre oyuncu Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk önceki gün Etiler'deki bir alış veriş merkezinde tura çıktı. 

Yaklaşık iki saat süren alışverişin ardından ünlü çift açıklamada bulundu. "İstanbul'da bazı işlerimiz vardı, o yüzden döndük. Burada biraz daha kaldıktan sonra Ege'ye döneceğiz. Orada dinleniyoruz, huzur içindeydik" açıklamalarına yer verdi. Pandemide evde vakit geçiren Özge Özpirinçci  "Setlere geri döneceğim. Şu anda okuduğum çok güzel bir senaryo var. Olursa çok güzel bir iş olacak" ifadelerine yer verdi.

Yılbaşında uygulanacak 4 gün sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması hakkına konuşan çift  "Yasaktan haberimiz yoktu ama 4 gün çıkmak yasaksa, biz de evde kalırız" ifadelerine yer verdi. Araçları gelen ikili hızla uzaklaştılar. Özge Özpirinçci geçen senelerde evlilik sorularına yanıt vermişti.  "Düzgün giden bir birlikteliğimiz var. Şu an için düşünmüyoruz" ifadelerine yer vermişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER