Özge Özpirinçi Doğum gününe Polis Baskını

Özge Özpirinçi Doğum gününe Polis Baskını Oyuncu Özge Özpirincçi doğum gününe polis baskını sonrası olanlar çok konuşuldu

Özge Özpirinçi Doğum gününe Polis Baskını

Özge Özpirinçi Doğum gününe Polis Baskını Oyuncu Özge Özpirincçi doğum gününe polis baskını sonrası olanlar çok konuşuldu. Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci Yeniköy'deki evinde doğum günü partisi verdi. Komşuların yüksek sesten şikayetçi olması üzerine Özge Özpirinçci'nin evini polis bastı. Ünlü oyuncunun sevgilisi Burak Yamantürk ise gerildi. "Eve izin belgeniz olmadan giremezsiniz" dedi. 

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçi 35. yaş gününde doğum günü partisini yakın arkadaşları arasında verdi. Bebek'de bir mekanda kutlayan oyuncunun partisine sevgilisi Burak Yamantürk, Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer Tatlıtuğ, Uraz Kaygılaroğlu, Berrak Tüzünataç ve Murat Dalkılıç gibi isimler katılım gösterdi. Daha sonra 3 katlı müstakil evine geçen arkadaşları eğlencesine devam etti. Komşuları ise yüksek sesten şikayetçi oldular. Polis baskınında görüntü alan gazetecilere Burak Yamantürk küfretti.

Ardından polis ekiplerinden bir görevli, eve girdi. Asayiş ekiplerinin incelemesi sonucu Kovid-19 salgınına karşı mesafeli olarak kurallara uyulduğu görülerek, polisler oyunculara ceza kesmeden ayrıldığı ortaya çıktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER