Öykü Serter'den yasak aşk itirafı Evli bir erkekle aşk yaşadım

Kamumanset.com - Öykü Serter'den yasak aşk itirafı! "Evli bir erkekle aşk yaşadım" Öykü Serter'den şaşırtan itiraf

MAGAZİN 20.11.2020, 10:42 20.11.2020, 10:42 athena
Öykü Serter'den yasak aşk itirafı Evli bir erkekle aşk yaşadım

Kamumanset.com - Sunucu Öykü Serter yaptığı itiraf ile magazin gündemine damga vurdu. Sunucu Öykü Serter yaptığı yasak aşk itirafı ile şaşırttı. Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan  Öykü Serter "Çok aşık olmuştum" ifadeleri magazin gündeminde yer aldı. Ünlü sunucu Öykü Serter yasak aşk itirafı ile magazin gündeminde yer aldı.

Armağan Çağlayan'ın sorularını tek tek yanıtlayan Öykü Serter özel hayatı hakkında yaptığı açıklamalar ile şaşırttı. Evli bir erkekle ilişki yaşadığını belirten Öykü Serter'in sözleri son dakika haberi olarak magazin gündeminde yerr aldı. Sunucu Öykü Serter Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalı 196Sekiz'in Gör Beni serisine konuk oldu ve yaptığı açıklamalar ile şaşırttı.  "Medeni durumu beraber olmaya müsait olmayan biriyle çok uzun süre birlikteydim. Ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce defalarca yaşanmış ilişkiler vardı. Bir yuvam olsa, keşke bir çocuğum olsa diye hayal kurmuş genç bir kadındım ve çok aşık oldum." açıklamalarına yer verdim.

Öykü Serter açıklamalarına şu şekilde devam etti. "Ancak bütün bir bu hayal balonunu burada patlatıp, sanki bir irinmiş gibi bırakıp çıktım oradan. Çok yıpratıcı bir süreçti. Bunu dile getirmemin sebebi hayatımda hiç magazinle ilgili destek almadım. Benim işime destek olsun, popülaritem artsın diye kullanmadım. Bu anlamda beni yaralamak isteyenler oldu. Bunu burada söyleyip özgürleşmek istedim." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)