Öykü Karayel Bebeğinin İsmini Yeni yılda Açıkladı

Öykü Karayel Bebeğinin İsmini Yeni yılda Açıkladı Öykü Karayel ve Can Bonomo Bebeklerinin İsmini Açıkladı Öykü Karayel ve Can Bonomo'nun çocukları

Öykü Karayel Bebeğinin İsmini Yeni yılda Açıkladı

Öykü Karayel Bebeğinin İsmini Yeni yılda Açıkladı Öykü Karayel ve Can Bonomo Bebeklerinin İsmini Açıkladı Öykü Karayel ve Can Bonomo'nun çocukları.. Anne olmaya hazırlanan başarılı oyuncu Öykü Karayel en son Netflix platformlarında yayınlanan Bir Başkadır isimli dizideki başarılı oyunuculuk performansı ile konuşulmuştu. 2020'nin son saatlerinde sürpriz bir paylaşımda bulunan başarılı oyuncu Öykü Karayel Karnı burnunda poz verdi. Oyuncu Öykü Karayel doğacak bebeklerinin adını da ilk kez açıkladı. Şarkıcı Can Bonomo ve oyuncu Öykü Karayel'in aile pozuna beğeni yağdı.

İki sene önce dünya evine giren ünlü çift Can Bonomo ve Öykü Karayel bebeklerinin adını açıkladılar. Bir Başkadır isimli dizideki oyunculuğu ile uzun süredir gündemden düşmeyen başarılı oyuncu Öykü Karayel 2020'nin son saatlerinde bir paylaşımda bulundu. Öykü Karayel karnı burnunda pozunu paylaşarak takipçilerinden beğeni topladı. 

Öykü Karayel paylaşımına  "Alttaki küçüklük Roman Bonomo... Yeni yılda görüşürüz!" notunu düştü. Bir Başkadır isimli dizideki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Öykü Karayel'in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER