Oğuzhan Koç'tan Olay Demet Özdemir Açıklaması

Oğuzhan Koç'tan Olay Demet Özdemir Açıklaması Oğuzhan Koç sevgilisini öve öve bitiremedi Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç Demet Özdemir'in oyunculuğu hakkında açıklamada bulundu

Oğuzhan Koç'tan Olay Demet Özdemir Açıklaması

Oğuzhan Koç'tan Olay Demet Özdemir Açıklaması Oğuzhan Koç sevgilisini öve öve bitiremedi Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç Demet Özdemir'in oyunculuğu hakkında açıklamada bulundu. Sevgilisi ile beraber mutlu ilişkilerini sürdüren Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e güzel övgü.

Son zamanlarda aşk hayatı ile gündemden düşmeyen Demet Özdemir'in şarkıcı sevgilisi Oğuzhan Koç annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç ile beraber Etiler'de objektiflere yansıdı. Restoran çıkışı görüntülendi. Film müjdesini veren Oğuzhan Koç hayranlarını sevindirdi. Ünlü şarkıcı, "Dizi yapsanız kimin oynamasını istersiniz?" sorusuna, "Halit abinin (Halit Ergenç) hastasıyım onunla oynamak isterim. Hayranı olduğum Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'la oynamak da isterdim" yanıtını verdi.

Demet Özdemir hakkında da "Demet'in de, oyunculuğunun da hastasıyım. Hiç konuşmadık ama olursa onunla da oynamak güzel olur" açıklamasına yer verdi. Ünlü oyuncu sürpriz bir şekilde aşk yaşadıklarını açıklamışlardı. Bir süredir ilişkileri de sorunsuz şekilde devam ediyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER