Oğuzhan Koç'tan Aşk İtirafı: Demet'le Güzel Bir Sürecin Arifesindeyiz

Oğuzhan Koç'tan Aşk İtirafı: Demet'le Güzel Bir Sürecin Arifesindeyiz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkı

Oğuzhan Koç'tan Aşk İtirafı: Demet'le Güzel Bir Sürecin Arifesindeyiz

Oğuzhan Koç'tan Aşk İtirafı: Demet'le Güzel Bir Sürecin Arifesindeyiz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkı.. Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç'un yaşadığı aşk ortaya çıktı. Alaçatı'da yeni yılı beraber karşılayan çiftten Demet Özdemir "Evet fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık" ifadelerine yer vermişti. Başarılı oyuncunun bu sözlerinden sonra Oğuzhan Koç da Instagram'dan yaptığı paylaşımla aşk itirafında bulundu.

Son zamanlarda sürekli aşk haberleri çıkan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'ın yeni yıla beraber gittiği ortaya çıktı. Çeşme'de gözlerden uzak bir tatil yapan Demet Özdemir cephesinden bir itiraf geldi. Demet Özdemir "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık" açıklamalarına yer verdi. Demet Özdemir'in arkadaş olduğu Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak ünlü oyuncuyu Instagram'dan takip etmeyi bıraktı.

Şarkıcı Oğuzhan Koç ise sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. , "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şuan Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim" ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER