Oğuzhan Koç'a Dikkat Çeken Yağmur Tanrısevsin Sorusu

Oğuzhan Koç'a Dikkat Çeken Yağmur Tanrısevsin Sorusu Şarkıcı Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin sorusu karşısında şok oldu

Oğuzhan Koç'a Dikkat Çeken Yağmur Tanrısevsin Sorusu

Oğuzhan Koç'a Dikkat Çeken Yağmur Tanrısevsin Sorusu Şarkıcı Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin sorusu karşısında şok oldu. Oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşayan Oğuzhan Koç kendisine gelen Yağmur Tanrısevsin sorusuna sinirlendi. Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, önceki gün gittikleri mekandan ayrı ayrı ayrıldılar. Oyuncu Özdemir arabasına binip giderken, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Şarkıcı Oğuzhan Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile ilgili soruyu duyunca tepki gösterdi.

Oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç Emirgan'da bir mekanda sevgilisi ile baş başaydı. 2021 yılının sürpriz aşklarından biri olan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in aşkı olay olmuştu. Sevgilisi Demet Özdemir'den beş dakika sonra mekandan ayrılan Oğuzhan Koç magazin muhabirlerinin sorularına cevap verdi. Şarkıcı "Aynı yerlere gitmiyorduk o yüzden ayrı ayrı çıktık" ifadelerine yer verdi.

Eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'in Oğuzhan Koç'un arkadaşlarını da sosyal medya hesabından takip etmeyi bırakması ile ilgili soruların üzerine şarkıcı "Çok ayıp artık bu yapma, yapma" ifadelerine yer verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başrol oyuncusu olan Demet Özdemir ile bu yılın başından beri aşk yaşayan şarkıcı Oğuzhan Koç soruların ardından oradan uzaklaştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER