Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu İkinci Kez Boşandı

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu İkinci Kez Boşandı Oyuncu Nur Fettahoğlu ile iş insanı Levent Veziroğlu ikinci defa boşandılar.

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu İkinci Kez Boşandı

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu İkinci Kez Boşandı Oyuncu Nur Fettahoğlu ile iş insanı Levent Veziroğlu ikinci defa boşandılar. Ünlü çift daha önce 2015 yılında boşanma kararı kesinleşmeden evliliklerine devam etme kararı alıp mahkemeye başvurmuştu. 2016 yılında kızları dünyaya gelen Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu’un evliliklerindeki sorunlar bitmeyince bir kez daha ayrılık kararı aldılar. Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu ile iş adamı Levent Veziroğlu, ikinci kez yollarını ayırdı.

2016 yılında kızlarını kucağına alan çiftin evliliklerinde aşamadığı sorunlar olduğu gerekçesi ile yeniden boşandıkları ortaya çıktı. Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu ve sekiz yıldır evli olduğu eşi Levent Veziroğlu anlaşmalı bir şekilde ayrıldı. Tek celsede boşanan çiftin duruşması beş dakika sürdü. Küçük kızları Elisa'nın velayeti ise oyuncu Nur Fettahoğlu'na verildi.

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR?

1980'de Almanya'nın Duisburg şehrinde dünyaya gelen Nur Fettahoğlu  Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Gönül Salıncağı dizisi ile oyunculuğa başlayan Nur Fettahoğlu Bendne Baba Olmaz dizisinde Tülay karakterine hayat verdi. Ardından efsanevi dizi Aşkı Memnu dizisinde Peyker Yöreoğlu Önal karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu Kurtlar Vadisi Filistin ve Gişe Memuru'nda rol aldı. Muhteşem Yüzyıl'da Mahidevran Sultan karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu Hayat Yolunda, Filinta gibi dizilerden sonra internet platformunda yayınlanan Fi dizisinde Billur'u canlandırdı. Ardından Bozkır isimli internet dizisinde Dilara karakterine hayat veren oyuncu Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay'ı canlandırdı

Son olarak Babil isimli dizide Halit Ergenç, Aslı Enver, Onur Saylak, Birce Akalay ve Mesut Akusta gibi isimlerle beraber başrol oynayan Nur Fettahoğlu 2008'de evlendiği Murat Aysan'dan 2011'de ayrıldı. Daha sonra 2013'de Levent Veziroğlu ile dünya evine girdi ve bu evliliğinden Elisa adında bir kızı dünyaya geldi. Kızı ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER