Son Dakika

Nilay Deniz 3 senelik evliliğini bitirme kararı aldı! Nilay Deniz boşanıyor mu?

Nilay Deniz 3 senelik evliliğini bitirme kararı aldı! Nilay Deniz boşanıyor mu? Nilay Deniz ayrılıyor mu?

MAGAZİN 02.11.2020, 20:12 athena
Nilay Deniz 3 senelik evliliğini bitirme kararı aldı! Nilay Deniz boşanıyor mu?

Ünlü oyuncu Nilay Deniz eşinden boşanma kararı aldı. Üç senedir Erçin Karabulut ile evli  olan oyuncu Nilay Deniz boşanıyor. Dizi setinde tanıştığı yönetmen Erçin Karabulut ile boşanma kararı alan Nilay Deniz sosyal medya hesabından eşinin soyadını ve fotoğraflarını sildi. Çatı Katı Aşk dizisi ile ekranlara gelen 27 yaşındaki oyuncu Nilay Deniz eşinden boşanma kararı aldı. 

Habere göre eşinin soyadını ve beraber çekildikleri fotoğrafları silen Nilay Deniz boşanmanın ardından hayatına yeni bir sayfa açmaya hazırlandı. Ünlü çift boşanma haberlerinin ardından sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktılar. Son olarak Çatı Katı Aşk dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Nlay Deniz kimdir?

NİLAY DENİZ KİMDİR?

3 Mayıs 1993'de Aydın'da dünyaya gelen Nilay Deniz Behzat Ç dizisi ile tanındı. Güneşi Beklerken, Mor Menekşe, Ah Neriman, 20 Dakika, Hayata eş Kala gibi projeler ile adınından söz ettiren oyuncu Aşk Yeniden dizisi ile büyükbir çıkış yaptı. Daha sora Ateşböceği Yolu ile başrol oynayan Nilay Deniz Çatı Kat Aşk dizisinde Yasemin karakterine ver verdi.

2017 yılında yönetmen Erçin Karabulut ile dünya evine giren Nilay Deniz daha önce Dayan Yüreğim, Hayata Beş Kala, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Kalk Gidelim, Aşk Yeniden, Ah Neriman, Ateşböceği gibi birçok dizide yer aldı.

Yorumlar (0)